Architectuurlezing door het Zwitserse bureau EM2N

EM2N Rampenhaus Schwerzenbach © Simon Menges

Op donderdag 27 februari organiseert Stad & Architectuur een architectuurlezing door het Zwitserse bureau EM2N over idealistisch pragmatisme en complexe stedelijke verandering. De lezing past in de reeks Auditorium 24/25 over ARCHITECTING, Architectuur als een proces

Wanneer begint architectuur en eindigt ze ooit? Wie doet er mee, en hoe? Welke rol spelen improvisatie en intuïtie? En hoe kan architectuur rebelleren?

A productive process

Spreker van de avond is Daniel Niggli, architect en mede-oprichter van het gerenommeerde architectenbureau EM2N uit Zürich en Berlijn. Met een diepgewortelde interesse in de stad als een levendige, tegenstrijdige en bovenal productieve ruimte voor menselijk leven, heeft Niggli door de jaren heen een unieke visie ontwikkeld op stedelijke en architecturale ontwerpprocessen. Vertrouwen, aandacht voor de beleving van inwoners, erkenning van het verleden en respect voor complexiteit vertalen zich in een idealistisch pragmatisme dat voortbouwt op het bestaande.

Daniel Niggli staat klaar om de geleerde lessen en hun voortschrijdend inzicht over de stad als een continu veranderend en productief dynamisch wezen met ons te delen. 

TAAL Engels

WANNEER donderdag 27 februari 2025 om 20 uur

WAAR STUK, auditorium, Naamsestraat 96, Leuven 

TICKETS & TARIEVEN www.stuk.be | ticket@stuk.be | studenten, leden & partners gratis

INFO www.stadenarchitectuur.be / www.stuk.be