bullet Created with Sketch. Clock icon Created with Sketch. Shape Created with Sketch. iconmonstr-linkedin-2 Created with Sketch. iconmonstr-twitter-2 (1) Created with Sketch.

Contacteer ons

Orde van Architecten - Vlaamse Raad

Tour & Taxis - Koninklijk Pakhuis
Havenlaan 86c bus 101
1000 Brussel

Het secretariaat van de Vlaamse Raad zal gesloten zijn van 4 tot en met 31 juli.
Bereken route via Google Maps

(t) 02 643 62 00
(e) vlaamse.raad@ordevanarchitecten.be
Ondernemingsnummer 0218.024.227




Raad Antwerpen
Rucaplein 104, 2610 Wilrijk
03/239.78.58
raad.antwerpen@ordevanarchitecten.be
Het secretariaat van de provinciale raad Antwerpen zal gesloten zijn van 11 juli tot en met 8 augustus.

Raad Limburg
Gouverneur Roppesingel 51, 3500 Hasselt
011/28.30.77
raad.limburg@ordevanarchitecten.be
Het secretariaat van de provinciale raad Limburg zal gesloten zijn van 11 tot en met 31 juli.

Raad Oost-Vlaanderen
Huis van de Bouw, Tramstraat 59 , 9052 Zwijnaarde
09/241.80.70
raad.oost-vlaanderen@ordevanarchitecten.be
Het secretariaat van de provinciale raad Limburg zal gesloten zijn van 11 juli tot en met 1 augustus.

Raad Vlaams-Brabant en Brussel-Hoofdstad
Tour & Taxis, Koninklijk Pakhuis - Havenlaan 86c bus 101, 1000 Brussel
02/204.01.20
raad.brabant@ordevanarchitecten.be
Het secretariaat van de provinciale raad Vlaams-Brabant en Brussel-Hoofdstad zal gesloten zijn van 4 tot en met 31 juli.

Raad West-Vlaanderen
Oude Zak 35/1, 8000 Brugge
050 33.47.66
raad.west-vlaanderen@ordevanarchitecten.be
Het secretariaat van de provinciale raad West-Vlaanderen zal gesloten zijn op 22 juli en op 8 augustus.

Nationale Raad van de Orde van Architecten
Kartuizersstraat 19/4, 1000 Brussel
Telefoon : +32-(0)2-627.88.10
E-mailadres: nationale.raad@cnoa-nroa.be

Telefonische bereikbaarheid: maandag tot en met donderdag van 9.30 tot 12.00 uur
Indiening van dossiers (van overheidsinstanties of gerechtelijke kantoren): op afspraak